YENİ KAÇAK DİZİSİ EYLÜL,DE ATV EKRANLARİNDA BASLİYOR


  • Anasayfa
  • YENİ KAÇAK DİZİSİ EYLÜL,DE ATV EKRANLARİNDA BASLİYOR

 

KACAKLA EKRANA

 

YENİ DİZİ KACAK EYLÜL AYIN,DA  ATV EKRANLARINDA BASLİYOR

Hikayesi

Dizi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

 

MACERA EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı, Volkan Kocatürk’ün ise yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, Eylül ayında Atv’de ekrana gelecek. Heyecanlı bir hikayeye sahip olan ‘Kaçak’; yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikayesini anlatıygürkan-uygun

Memati karakteriyle hayran kitlesi oluşturan Gürkan Uygun yepyeni bir dizi ile geliyor şimdi ekranlara.. Kaçak isimli dizide başrol oynayacak olan Gürkan Uygun eski bir polisi canlandıracak. Evet yanlış duymadınız eski bir polisi canlandıracak. Yaklaşık 10 yıldır elinde bir silahla azılı bir katili oyanayan Gürkan Uygun bu karakterden nasıl sıyrılıp da polisi canlandıracak çok merak konusu oldu.   Geçtiğimiz sezonda kısa bir süreliğine Mimar Sinan karaketeriyle Muhteşem Yüzyıl’a renk katan ünlü oyuncu yeni diziyle ekranlara geliyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide Gürkan Uygun’a eşlik edecek isimler ise belli oldu.Dizide Gürkan Uygun’un yanı sıra Özlem Yılmaz, Begüm Birgören,Berk Hakman,Mustafa Avkıran, Hasan Küçükçetin ve İnanç Konuk gibi oyuncular rol alacak. Yeni dizi Eylül ayında ATV ekranlarında yayınlanacak.Dizi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

Memati karakteriyle hayran kitlesi oluşturan Gürkan Uygun yepyeni bir dizi ile geliyor şimdi ekranlara.. Kaçak isimli dizide başrol oynayacak olan Gürkan Uygun eski bir polisi canlandıracak. Evet yanlış duymadınız eski bir polisi canlandıracak.
Yaklaşık 10 yıldır elinde bir silahla azılı bir katili oyanayan Gürkan Uygun bu karakterden nasıl sıyrılıp da polisi canlandıracak çok merak konusu oldu.
Geçtiğimiz sezonda kısa bir süreliğine Mimar Sinan karaketeriyle Muhteşem Yüzyıl’a renk katan ünlü oyuncu yeni diziyle ekranlara geliyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide Gürkan Uygun’a eşlik edecek isimler ise belli oldu.Dizide Gürkan Uygun’un yanı sıra Özlem Yılmaz, Begüm Birgören,Berk Hakman,Mustafa Avkıran, Hasan Küçükçetin ve İnanç Konuk gibi oyuncular rol alacak. Yeni dizi Eylül ayında ATV ekranlarında yayınlanacak.Dizi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

 

Kaçak” adlı dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk ile başrol oyuncusu Gürkan Uygun, Kaymakam Mehmet Nebi Kaya’yı makamında ziyaret etti. Kaya, ziyarette yaptığı açıklamada, çekimlerin ilçe merkezi, Cedit Paşa ve Gökçe Cami mahalleleri ile Cürek yerleşkesinde yapılacağını belirtti.   Film ekibine her zaman yardımcı olmaya çalışacaklarını ifade eden Mehmet Nebi Kaya, “İlçenin kültürel ve doğal güzellikleriyle tanıtımı ve sahip olduğu turizm potansiyelinin öne çıkması bizim için önemli” dedi. Yönetmen Kocatürk ve Uygun da Kaya’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti

Kaçak” adlı dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk ile başrol oyuncusu Gürkan Uygun, Kaymakam Mehmet Nebi Kaya’yı makamında ziyaret etti.
Kaya, ziyarette yaptığı açıklamada, çekimlerin ilçe merkezi, Cedit Paşa ve Gökçe Cami mahalleleri ile Cürek yerleşkesinde yapılacağını belirtti.
Film ekibine her zaman yardımcı olmaya çalışacaklarını ifade eden Mehmet Nebi Kaya, “İlçenin kültürel ve doğal güzellikleriyle tanıtımı ve sahip olduğu turizm potansiyelinin öne çıkması bizim için önemli” dedi.
Yönetmen Kocatürk ve Uygun da Kaya’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti

atv ekranlarında eylül ayında başlayacak olan kaçak dizisi Sivas Divriği ilçesinde çekilmektedir.

atv ekranlarında eylül ayında başlayacak olan kaçak dizisi Sivas Divriği ilçesinde çekilmektedir.

Behzat Ç. dizisindeki Hayalet karakteriyle büyük üne kavuşan İnanç Konukçu, yeni sezonda yine bir polisiye dizisi olan Kaçak’ta kamera karşısına geçiyor.
Behzat Ç. dizisindeki Hayalet karakteriyle büyük üne kavuşan İnanç Konukçu, yeni sezonda yine bir polisiye dizisi olan Kaçak’ta kamera karşısına geçiyor.

 

Dizide Konukçu’ya Gürkan Uygun, Özlem Yılmaz, Begüm Birgören, Berk Hakman, Mustafa Avkıran ve Hasan Küçükçetin eşlik ediyor. Mafya-Polis hesaplaşması olarak başlayacak olan dizide, yer altı dünyasının en güçlü mafya babasının oğlunu öldürdükten sonra kimliğini değiştirip Anadolu’nun ücra bir kasabasında kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polis, konu ediliyor. Dizinin çekimleri Sivas’ta ve İstanbul’da yapılacak. İnanç Konukçu ise Ankara’da yaşamaya devam edecek.

Dizide Konukçu’ya Gürkan Uygun, Özlem Yılmaz, Begüm Birgören, Berk Hakman, Mustafa Avkıran ve Hasan Küçükçetin eşlik ediyor. Mafya-Polis hesaplaşması olarak başlayacak olan dizide, yer altı dünyasının en güçlü mafya babasının oğlunu öldürdükten sonra kimliğini değiştirip Anadolu’nun ücra bir kasabasında kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polis, konu ediliyor. Dizinin çekimleri Sivas’ta ve İstanbul’da yapılacak. İnanç Konukçu ise Ankara’da yaşamaya devam edecek.

                                   KACAK DİZİSİNE YENİ KATİLAN OYUNCULAR

Gürkan UygunBerk HakmanMustafa AvkıranBegüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan KüçükçetinSelda Özer başrollerini paylaşıyor.

Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikayesini anlatıyor.

Yapım : Süreç Film

Yapımcı : Ali Gündoğdu
Yönetmen : Volkan Kocatürk
Senaryo : Zülküf Yücel
Oyuncular : Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer, Şener Kökkaya, Cengiz SeziciUfuk Karali, Yüksel Ünal, Burak Deniz, Atakan Yağız Savaş.

 

 Yeni yayın döneminde Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kaçak Dizisi Reyting için biraz araştırma yaptık. (Kacakdizisi.org) Yeni sezonda ekrana gelecek olan ve başrolünde ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un oynadığı dizimiz bize göre çok güzel bir reyting alacak gibi. Zira dizinin oyuncu kadrosu seçimleri çok özenli ve iyi oyunculardan seçilmiş durumda. Zaten Gürkan Uygun’un yani eski adıyla Memati’nin kendine has bir fan topluluğu olduğunu da düşünürsek reytingler gelecek gibi.


Yeni yayın döneminde Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kaçak Dizisi Reyting için biraz araştırma yaptık.
Kacak.info  olarak Yeni sezonda ekrana gelecek olan ve başrolünde ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un oynadığı dizimiz bize göre çok güzel bir reyting alacak gibi. Zira dizinin oyuncu kadrosu seçimleri çok özenli ve iyi oyunculardan seçilmiş durumda. Zaten Gürkan Uygun’un yani eski adıyla Memati’nin kendine has bir fan topluluğu olduğunu da düşünürsek reytingler gelecek gibi.

Sıkıcı olan tek konu ise rakiplerinin hayli güçlü olması. Özellikle Kurtlar Vadisi Pusu ve Muhteşem yüzyıl en büyük rakibi olacak. Dizi yöneticileri ve kanalda istediğimiz tek şey ise en azından ilk bölümler bu diziler ile aynı güne bırakılmasın. (Kacak.info) Dizi biraz tuttuktan sonra diğer güçlü dizilerle aynı güne bırakılabilir diye düşünüyoruz.

Bizden şimdilik bu kadar. Sizinde önerileriniz varsa lütfen yorum olarak yazın.

YENİ KAÇAK DİZİSİ EYLÜL,DE ATV EKRANLARİNDA BASLİYOR ile Benzer Yazılar:

13 Ağustos 2013 Saat : 9:59
  Genel

YENİ KAÇAK DİZİSİ EYLÜL,DE ATV EKRANLARİNDA BASLİYOR Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Son Yorumlar